5474/1 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5474/1 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER + FAP SYSTEM |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 152cm / 60inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 200kg |
| Block | 5474/1 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | DEEP + FAP SYSTEM |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 215cm / 85inch |
| Height | 162cm / 64inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 200kg |